SEO
SEO Nedir
SEO Paketleri
Pendik Halı Yıkama
Güzelyalı Halı Yıkama
Gebze Halı Yıkama
Tuzla Halı Yıkama
Çayırova Halı Yıkama
Sepetli Vinç Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama
Kiralık Hasta Yatakları
Hakkımızda » Clever Polymers

Hakkımızda;

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş; inşaat ve mimari detay çözümlerinde uygulanan su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama ve koruyucu boya alanındaki her çeşit prepolimer ve nihai ürünlerin tasarımını ve üretimini Gebze/Türkiye üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İnovatif, yüksek teknolojili araştırma ve geliştirmeye dayalı bir alt yapıya sahip olan firmamız, müşterilerine yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Su yalıtımında ve zemin koruma sistemlerinde her zaman yeni teknolojiye dayanan ürünler tasarlamak ve üretmek, küresel pazarda saygın kabul edilen bir firma olmak, mükemmellik, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm odaklılık ilkesiyle hareket etmek üzere hedeflerini belirlemiştir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. modern tesislerinde; poliüretan su yalıtımı, endüstriyel zeminler, epoksi tamir harçları, poliüretan enjeksiyon ve astarlar üretilmektedir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. sahip olduğu değerler ile ulusal ve uluslararası alanda iş hacmini siz değerli iş ortaklarımız ile büyüterek en kısa sürede küresel arenada ‘Yalıtım Sektöründe En Çok Tercih Edilen Firma‘ olmayı hedeflemektedir.

Kalite;

Clever Polimer müşterilerine ve iş ortaklarına uzman teknik ekibi ile entegre çözümler sağlamaktadır.

Clever Polimer ISO 9001 kalite güvence sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemlerine uygun ulusal ve uluslararası standartlarda kalite sertifikalarına sahiptir.

Misyon;

Bizler uluslararası standartlarda yüksek teknolojili ürünler geliştirerek ‘müşteri odaklı yönetim Sistemi ile faaliyetlerimizi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

Kültür;

Clever polimerin sahip olduğu değerlerinin başında,  topluma duyarlı, dürüst, çalışkan, iç ve dış müşterilerine duyarlı ve müşteri odaklı hareket etmek gelmektedir.