Hakkımızda

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. inşaat ve mimari detay çözümlerinde uygulanan su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama ve koruyucu boya alanındaki her çeşit prepolimer ve nihai ürünlerin tasarımını ve üretimini Gebze/Türkiye üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İnovatif, yüksek teknolojili araştırma ve geliştirmeye dayalı bir altyapıya sahip olan firmamız, müşterilerine yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Su yalıtımında ve zemin koruma sistemlerinde her zaman yeni teknolojiyle ürünler tasarlamayı ve üretmeyi, küresel pazarda saygın kabul edilen bir firma olmayı hedefleyen firmamız, bunlardan hareketle mükemmeliyetçi, yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı bir yol izlemiştir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. modern tesislerinde, poliüretan su yalıtımı, endüstriyel zeminler, epoksi tamir harçları, poliüretan enjeksiyon ve astarlar üretilmektedir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. sahip olduğu değerler ile ulusal ve uluslararası alanda iş hacmini siz değerli iş ortaklarımız ile büyüterek, en kısa sürede, küresel arenada, yalıtım sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Kalitemiz


Clever Polimer, müşterilerine ve iş ortaklarına, uzman teknik ekibi ile entegre çözümler sağlamaktadır. Clever Polimer ISO 9001 kalite güvence sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemlerine uygun ulusal ve uluslararası standartlarda kalite sertifikalarına sahiptir.

Misyonumuz


Bizler, uluslararası standartlarda yüksek teknolojili ürünler geliştirerek, müşteri odaklı yönetim sistemi ile faaliyetlerimizi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

Kültürümüz


Clever polimerin sahip olduğu değerlerinin başında; topluma duyarlı, dürüst, çalışkan olmak, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine önem vermek ve müşteri odaklı hareket etmek gelmektedir.