web tasarım
Poliüretan Su Yalıtımı » Clever Polymers

Poliüretan Su Yalıtımı

Poliüretan Su Yalıtımı, Clever Polymers teras ve balkonların su yalıtımı için kullanılan poliüretan su yalıtım ürünüdür. Poliüretan Su Yalıtımı Tek bileşenli poliüretan reçineye dayanır ve solvent içerir. Sıvı formda uygulanır ve elastik ve geçirimsiz bir tabaka oluşturmak için havanın havası ile kürlenir. Suya ve kar biriktirme teraslarına uygun, aşınmaya karşı yüksek dirençli. UV ışınlarına ve sıcak-soğuk farklılıklarına (-30 ° C ila + 80 ° C) dayanıklıdır. Poliüretan Su Yalıtımı Özellikle çatıların, balkonların ve terasların su yalıtımında kullanılır. Beton, sıva, şap ve harç gibi mineral esaslı zeminlere uygulanır. Beton yüzeyler üzerine özel epoksi baz KÖSTER KB-Pox 002 ile uygulanır. ALIM Pu membran, kullanıma hazır, uygulanmış bir sıvı olarak uygulanan. Kaliteyi yükseltilmiş, elastik yapısını kalıcı olarak koruyan. Tek bileşenli bir poliüretan su yalıtım örtüdür. Poliüretan Su Yalıtımı.

Poliüretan Su Yalıtımı

Teraslarda, çatılarda, balkonlarda ve dere oluklarında, fayanslı ıslak alanlar, çiçek yatakları. Su ve korozyona karşı beton yapılarda temel ve temel perde duvarları. Poliüretan Su Yalıtımı bina dış cephe, ahşap ve sac tipi uygulamalarda suya karşı güvenle kullanılır. Detaylar, eklem ve kaynak olmaksızın% 100 yapışarak çözülebilir. % 400 elastikiyet ve üstün yapışma özelliğine sahiptir. Yırtılma ve kopma direnci çok yüksektir. Su havuzlarına ve bitki kök temaslarına doğrudan açılabilir. Poliüretan Su Yalıtımı Bir binanın en kritik parçalarından biri çatıdır. Arızalı bir çatı sadece bakım maliyetlerini değil, aynı zamanda uzun vadeli binanın stabilitesini de beraberinde getirir. Çatıyı koruyan coniroof sistemleri, her türlü yeni ve eski çatılara uygulanabilir. Gelişmiş poliüretan teknolojisiyle, tümüyle su geçirmez, entegre membranlı ve yüksek elastikiyete sahip, derzsiz sistemler oluşturulabilir.

Poliüretan

Poliüretan Su Yalıtımı tek komponentli, kullanıma hazır, sıvı uygulanan poliüretan su yalıtım örtüdür. Havadaki nem ile reaksiyona girerek sürekli elastik yapısını korur. Teras, çatı, balkon ve dere oluklarında, fayanslı ıslak alanlar, çiçek yatakları, su ve korozyona karşı betonarme yapılarda. Temel ve perde duvarları, bina cephelerinde, ahşap ve sac tipi uygulamalarda suya karşı güvenle kullanılır. Paket 24 saat oda sıcaklığında açılır ve homojen kıvam elde edilene kadar karıştırılır. Karıştırma, düşük hızlı karıştırıcı veya uygun karıştırıcı ucuyla yapılmalıdır. 600 1K, kullanıma hazır ambalajlarda inceltme kullanılmadan uygulanabilecek pratik uygulama sağlar. Poliüretan Su Yalıtımı Zeminler bir fırça veya uygun bir püskürtücü yardımıyla homojen olarak püskürtülür. Zemin kuruyana kadar su ve dökülmelere, dış etkilere ve mekanik streslere karşı korunmalıdır.

Su Yalıtımı

Poliüretan Su Yalıtımı İkinci katın uygulanması durumunda, zeminin (yaklaşık 12-48 saat) arasında olması beklenir ve soğuk havalarda uzayabilir. 2K-PUR, poliüretan reçine esaslı, solventsiz 2 bileşenli PUR, hassas ortamlar için özel olarak geliştirilmiş kokusuz, solventsiz, sıvı su yalıtım malzemesidir. 2K-PUR duyarlı ortam, solventlerin buharlaşmamış olduğu veya normal çalışma koşullarının bozulabileceği ortamlar için geliştirilmiştir. Taş, sonsuzluk, metal, yağmur, kanal ve kanallarda, Poliüretan Su Yalıtımı teraslarda. Poliüretan köpük uygulamalarının korunmasında, soğuk hava tanklarında. Islak alanlarda, yüzme havuzlarında, su ve nemde betonlara karşı güvenli bir şekilde uygulanır.